در آخرین پنجشنبه سال 97 جشن دندونی آینه با حضور خانواده پدریش برگزار شد . برای شام ماکارونی (به خاطر بچه ها) ، باقالی پلو با ماهیچه، سالاد و دسر و برای پذیرایی هم میوه و شیرینی و آجیل و پاپ کورن گذاشته بودم . زحمت کیک و کوکی رو هم عمه آینه کشیده بود که بسی خوشمزه بود و ایکاش میشد برای هر دندون آینه جشن گرفت و از اون کیک های خوشمزه خورد . البته به زودی تولد مادر سنگ هست و کیک عمه پز خواهیم خورد.عمه آینه دوست داشت براش تم آبی درست کنه . اما از اونجایی که بشدت با جشن و تولد های تم داری که الکی مد شدند مخالف بودم زیر بار نرفتم . حتی گفت که وسایلش رو خودم می خوام بخرم اما گفتم نه از دیدگاه من اینکارها پول هدر دادن هست . از خونه مامانم وسایل تزیینی رو که بابا برای بدنیا آمدن آینه خریده بود آوردم و چند تا هم بادکنک خریدم و یک میز ساده درست کردم .دست همشون هم درد نکنه زحمت کشیده بودند و هدیه دادند.شب خوبی بود و خیلی خوش گذشت .بعد از رفتن مهمان ها یک دفعه حال سنگ بد شد . لرز داشت . دارو خورد و خوابید .صبح با حال بد بیدار شد . سریع به آینه شیر دادم و ساکش رو بستم و بردم گذاشتم خونه مادر سنگ و خودمون رفتیم دکتر. بهش سرم زدند و دارو دادند و نسبتا خوب شد و برگشتیم . گفتند از خستگی و استرس زیاد اینطوری شدی. برگشتیم خونه و با مامانم تماس گرفتم و گفتم ما امشب نمیاییم بمونه برای روز اول عید که همگی اونجاییم . خدا رو شکر تا شب استراحت کرد و بهتر شد .

در ایام عید هم باید یک شب پدر بزرگ و مادر بزرگ سنگ رو دعوت کنم . نگه داشتم روزی که می خوان بیان خونمون بگم شام تشریف بیارن . یک شب هم مامان بابای خودم و برادرم و پسرخالم اینا رو .

مشکلمون با دارو خوردن آینه همچنان پابرجاست . از قطره آهن های رایگانی که بهداشت میده تا پودر فرامکس هیچ کدوم رو نمیخوره . با آبمیوه با غذا با کیک با هیچی نمیخوره . کلا با همه داروهاش مشکل داریم . چهارشنبه هم رفتیم از آقا بزرگ لباس خونه برای آینه خریدیم . انصافا قیمت هاش مناسب هست و تمامی لباس ها ایرانی.

دیشب داشتم برای عیدی های آینه برنامه ریزی میکردم که باهاش چیکار کنیم و بلاخره تصمیم گرفته شد که فعلا براش سهام بخرم تا به یک مبلغ مشخصی برسه تا بعد یک بیمه عمر با سپرده گذاری اولیه براش بگیریم . بیمه عمر با سپرده گذاری اولیه درصد بازدهی سود بلند مدتش بیشتر هست

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عصر ظهور ماينر و ارز ديجيتال مرجع اطلاعات پارچه شاعر دلگیر(کلاغ)POKEY.POET آپ مدیا فاخته پرواز Jose خريد ويلا دريکي از شهرهاي شمال ارزانتر